ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Nátěry konstrukcí / nátěr konstrukcí

    České Budějovice a okolí, Jihočeský kraj, Jižní Čechy

    Z plošiny realizujeme veškeré nátěry kovových, ocelových, betonových i dřevěných konstrukcí.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Konstrukce natíráme kvalitními značkovými a dlouhodobě vyzkoušenými barvami a nátěrovými systémy

Konstrukce natíráme kvalitními značkovými a dlouhodobě vyzkoušenými barvami a nátěrovými systémy. Na naši práci používáme buď jednosložkové barvy, anebo dvousložkové epoxidové či polyuretanové barvy. Výběr závisí na potřebě intenzity ochrany proti korozi a povětrnostním a dalším místním vlivům. Nátěry betonových konstrukcí pro firemní zákazníky můžeme realizovat vodou ředitelnými barvami, které nemají škodlivé účinky k přírodě. Mezi další naše práce patří nátěry konstrukcí. Nátěry konstrukcí realizujeme pro soukromé zákazníky i pro firemní klientelu. Mezi nátěry konstrukcí pro soukromé zákazníky patří různé venkovní nátěry schodišť u rodinných domů, nátěry zimních zahrad i okenních rámů nebo nátěry střešních konstrukcí řadových domů a vil.

Nátěry střešní konstrukce, krovů

Pokud je zájem, lze provádět i nátěry střešní konstrukce či krovů. Vždycky záleží na tom, jaký je k dané práci přístup pro plošinu. Z plošiny realizujeme nátěry střešní atiky, parapetů i svodů, i klempířských prvků. Mezi nátěry konstrukcí pro firemní klientelu lze zařadit nátěry betonových konstrukcí (různé výrobní haly i dílny jak z interiéru, tak i z exteriéru). Mezi hodně vyhledávané práce pro firemní zákazníky patří nátěry ocelových i kovových konstrukcí (nátěry střešních konstrukcí, různých schodišť u dílen, továren i fabrik, nátěry pylonů), nátěry kovových konstrukcí bilboardů. Natíráme betonové komponenty hal, stadionů, mosty, protihlukové stěny, tunely. Z plošin realizujeme i nátěry ocelových, kovových i betonových konstrukcí pro sportovní haly, zimní stadiony i pro různá komerční centra.

Elektrické stříkací zařízení Airless

Pro nátěry konstrukcí je možné použít i elektrické stříkací zařízení Airless, které stříká barvu pod vysokým tlakem a má širokou škálu využití. Kromě nástřiku konstrukcí ho lze dobře využít například pro nátěry střešních konstrukcí. Toto zařízení urychluje práci, dokáže nanést barvu i do problematických míst, kam lidská ruka nedosáhne.

Nátěry konstrukcí, soukromý sektor

www.malirstvi-skoda.cz

Nátěry konstrukcí, firemní sektor

www.skoda-malirstvi.cz

YOUtube videa

Ukázky nátěru konstrukcí

Nátěry konstrukcí

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt