ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Naše začátky (aneb každý začátek je těžký)

Jsme moderní společnost, která cítí a uvědomuje si nutnost stále investovat do nového vybavení své společnosti. Na začátku jsme měli jedny štafle a mysleli jsme si, co že nemáme. Začínali jsme malováním místností, postupem času z toho byly celé byty, které se proměnil\ na malování rodinných domů i vil. Během času jsme se začali učit a poznávat nové materiály, pracovní postupy a najednou jsme zjistili, že je potřeba si přikupovat další vybavení, které je nezbytné k další naší práci. Postupem času jsme zakoupili výškový žebřík, vibrační brusky apod. Ozval se nám zákazník, jestli bychom nezvládli vymalovat část haly. Řekli jsme, že není žádný problém, ale až v době realizace, když jsme malovali část haly válečky, štětci nám došlo, že by na takové práce chtělo udělat další větší investicí, která představuje koupit stříkací zařízení Airless, které zvládne i větší plochy.

Vzali jsme si úvěr na první stříkací zařízení a věřili jsme tomu, že se nám to vyplatí. Ze začátku to bylo hodně slabé, byla jedna malá zakázka cca za 2 roky. Postupem času se zákazníci dozvěděli, že vlastníme stříkací zařízení a začalo se blýskat na lepší časy. Začaly chodit práce na malování průmyslových objektů a najednou nám jedna stříkačka nepokryla poptávku na malování i nástřiky větších ploch. Přikoupili jsme další stříkačku a dneska už máme 3, z toho dvě můžeme použít na aplikaci protipožárních nátěrů. V roce 2011 jsme vyhráli konkurz na větší práci a najednou přišla myšlenka na koupi pojízdného lešení - hliníkové věže.

Přicházely práce na lešení, na malování vyšších místností a postupně přibývaly poptávky na nátěry fasád rodinných domů vil, na nátěry fasád různých výrobních podniků a továren. Čím dál více se nám záběr naší práce začal rozšiřovat, začali jsme dělat různé nátěry štítů i podhledů. Postupem času přibyla další práce - nátěry obložení. Znovu jsme stáli před otázkou jak to vyřešíme. Nejdříve jsme si začali plošinu půjčovat, což bylo fajn, ale začal být problém v jedné věci: pokaždé není možné si půjčit plošinu podle našeho přání a i podle přání zákazníka. Rozhodli jsme se, že si v roce 2017 koupíme vlastní pásovou plošinu. Vlastně jsme ji začali hledat už v roce 2016. Trvalo nám téměř 8 měsíců, než se nám to podařilo a bylo to až na 17. pokus!

Naše plošiny (zatím naše největší investice)

17. pokus bych vám chtěl představit: naše pojízdná pásová plošina

Vzhledem k začínajícím poptávkám a požadavkům od zákazníků na výškové práce a také vzhledem k tomu, že máme velký zájem nabídnout našim stálým i nově příchozím zákazníkům další novou službu, jsme se rozhodli zakoupit pojízdnou pásovou plošinu. Máme dost zákazníků, kteří si přejí udělat různé nátěry fasád rodinných i řadových domů. Z naší plošiny nabízíme majitelům rodinných domů i vil umytí fasád vysokotlakým zařízením WAP, následné udělání protiplísňového nátěru.

Po důkladném uschnutí cca 1 den děláme penetrační nátěr a podle potřeby 2-3x nátěr fasádní barvou. V okolí Českých Budějovic a i poměrně dost po celé České republice jsou postaveny rodinné domy, řadové i činžovní domy a právě pro ně nabízíme nátěry štítů, podhledů i obložení. Hodně záleží na tom, kolik je místa a prostoru na přistavení plošiny. Čím blíž k domu, tím lépe. Kam nedosáhneme s plošinou, tak si nemusíte dělat hlavu, protože spolupracujeme s firmou na stavění a půjčování lešení, která nám bezpečně postaví lešení.

Na rodinných domech nejvíce trpí hlavně štíty, které jsou nejvíce zatěžovány povětrnostními vlivy a nejvíce vyšusovány od sluníčka. Při nátěrech štítů se nejdřív štíty obrousí vibrační bruskou - brusný papír 40-60, po obroušení brusným papírem se štíty opráší od prachu a různých nečistot. Po oprášení nastává další pracovní postup - 2x impregnační nátěr proti škůdcům, hnilobám a červotočům. Doporučuji každopádně udělat nátěr 2x, protože ten první nátěr se do dřeva strašně rychle vsákne a až teprve ten druhý má větší účinek. Po impregnačním nátěru děláme 2 až 3 nátěry tenkovrstvou lazurou.

Vážení zákazníci, je třeba brát na zřetel, že je to dřevo, které po úplném vybroušení a natření může změnit odstín a vybraný odstín se může poněkud lišit od vybraného odstínu ze vzorníku. Pro všechny zákazníky nabízíme z plošiny nátěry okapů i svodů, kde opět záleží na tom, jaký je přístup k případné realizaci zakázky. V případných realizacích při nátěrech obložení můžeme nabídnout zákazníkům kvalitní finské vodou ředitelné barvy, které se dají namíchat podle vzorníků NCS, JUB, CAPAROL. Většinou se nátěry obložení natírají dvakrát, záleží na tom v jakém stavu je obložení. Někdy se stává, že už nátěr obložení nemá vůbec žádný smysl, protože dřevo to už má dávno za sebou.


Prohlášení společnosti Petr Škoda, s.r.o.

S ohledem na dobré jméno naší společnosti, které s poctivostí budujeme již několik let, jsem se tímto rozhodl veřejně se vyjádřit k nedorozumění, které mate naše stávající i případné klienty.

Protože se k nám v poslední době již několikrát dostala informace, že existuje podnikatel se shodným příjmením Škoda, který své podnikání vede nefér vůči svým klientům, oficiálně prohlašuji, že naše společnost nemá žádné dočinění, znalost, anebo cokoliv společného s živnostníky, se kterými nás spojuje pouze shoda příjmení - ŠKODA.

U nás máte vždy záruku profesionálního jednání. Případné nedorozumění nás velmi mrzí, nicméně nejsme schopni ovlivnit svědomí osob, které podnikají nečistě ve stejném odvětví jako my.

Doufáme, že se celá situace uklidní co nejdříve a podobné záměny jmen již nebudeme muset řešit a naše soustředění bude zaměřeno pouze na spokojenost našich klientů.

Za celou společnost Malířství Petr Škoda, s.r.o.

jednatel Petr Škoda


Malířské práce

Malujeme veškeré bytové i nebytové prostory. Rodinné domy, byty, kanceláře, ordinace, školy, banky, restaurace, obchody, nemocnice, sklady, sportovní centra, haly, tunely apod. Upravíme stěny tak, aby byly dokonale hladké. Poradíme vám s výběrem barevných odstínů. Barvami můžeme místnost snížit, prodloužit, zmenšit i prosvětlit. Doporučíme vám nejvhodnější odstín a kombinaci pro daný interiér. Kromě standardních barev nabízíme speciální techniky jako lazurování, batikování, florentské zeminy, jubosil antik (lazury) a benátské štuky. Dodají vašemu interiéru prestižní vzhled i jedinečnou atmosféru. Pokud vás láká něco opravdu originálního, prohlédněte si fotodokumentaci našich nástěnných maleb. Můžete přijít s vlastním návrhem nebo jen s představou.

Natěračské práce

Natíráme prakticky cokoliv - dřevo, kov, fasády, beton i ocel. Realizujeme velké obecné projekty i malé zakázky.  V interiéru jsou to kuchyňské linky, zárubně, vestavěné skříně, topení, stoupačky aj. V exteriéru např. dveře, okna, parapety, okapy, ploty, zahradní domky. Specializujeme se na natírání bazénů, nádrží, sloupů vysokého napětí, mostů, pouličního osvětlení, protihlukových stěn a jiných konstrukcí. Dlouholeté zkušenosti máme s nátěry střech a fasád, zajistíme i zednické práce. Ošetříme a zrenovujeme fasády standardní, atypické i historické, kde zachováme typický ráz. Samozřejmostí je široká škála barevného provedení. Pracujeme s akrylátovými, silikonovými a silikátovými barvami. Každá má své specifické vlastnosti. Rádi a odborně poradíme, která je nejvhodnější právě pro vaši stavbu.  

Protipožárními nátěry ošetříme dřevěné, kovové i betonové konstrukce. U dřevěných ploch garantujeme zařazení materiálu do třídy hořlavosti B nebo prodloužení požární odolnosti o 15 – 20 minut. Požární odolnost ocelových konstrukcí prodloužíme o 15 – 60 minut. Životnost nátěrů je 12 let.

Používaná technika a materiály

Podle ošetřovaného materiálu a dostupnosti jednotlivých ploch pracujeme se štětcem, válečkem a především elektrickou stříkací technikou Airless (nástřik barvy za vysokého tlaku). Proti klasickým metodám má nástřik několik výhod. Malování velkých ploch je rychlejší, nanese barvu do hůře dostupných míst, na malbě netvoří bubliny ani jiné nerovnosti a spotřeba barvy je nižší. Stříkací techniku Airless používáme na malování bytových i nebytových prostor, nátěry kovových a betonových konstrukcí, podlah, střech apod. K dispozici máme pojízdnou hliníkovou věž, lešení, plošinu a vysokotlaký přístroj WAP.

Barvy mění interiér k nepoznání

Používáme kvalitní a certifikované materiály jako jsou: Caparol, Primalex, Remal, Dulux, Jub, Het, Xyladecor, Bondex, Colorlak, Balakom, Eternal a Qualichem na protipožární nátěry. Kromě osvědčených materiálů pracujeme s novinkami, které nejdřív sami otestujeme. Jsme držiteli osvědčení o manipulaci s chemickými prostředky.

Reference

Nejlepší reklamou je kvalitně odvedená práce a spokojený zákazník. Proto se i vy o naší práci přesvědčte sami. Nahlédněte do fotogalerie nebo navštivte místa, kde jsme pracovali. Reference máme po celých jižních Čechách i jinde v republice. Možná se s naší prací setkáváte každý den, jen o tom ještě nevíte. Do příjemné barevné pohody jsme naladili českobudějovickou restauraci KFC, České reálné gymnázium v krajském městě i autosalon BMW ACR auto na Borku u Českých Budějovic.

Naše malířské a natěračské práce využili také v Indické restauraci na Piaristickém náměstí v Českých Budějovicích, dále Madeta, Českomoravská stavební spořitelna, Česká pošta, I.B.O.S. EU, Royas, BBH Štítkárna, Alimpek pekárna, realitní kancelář Kontakt servis CZ, JNČ aj.

Těšíme se na spolupráci i s vámi!

Petr Škoda

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt