ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01

    Malování a nátěry

    České Budějovice a okolí, Jihočeský kraj, Jižní Čechy

    Nechte starosti na nás, o všechno se postaráme my.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Jsme moderní společnost

Jsme moderní společnost, která si uvědomuje neustálé investice do svých výrobních i pracovních prostředků. Čím více investujeme do pracovních věcí i strojů, tím více můžeme zákazníkům nabídnout, jelikož zákazník se nemusí a ani nechce se i moc starat. Nabízíme našim stálým i nově příchozím zákazníkům veškeré malířské a natěračské práce z naší pojízdné plošiny.

Malířské a natěračské práce z pojízdné plošiny

Jsme schopni pro naše zákazníky z plošiny realizovat nátěry fasád, střešních konstrukcí a i třeba nátěry obložení, popřípadě nátěry podhledů. Pro naše firemní zákazníky nabízíme z plošiny malování průmyslových objektů, různých skladů i dílen, i nátěry plechových střech sportovních center. Naše vybavení čím dál víc rozšiřujeme tak, abychom mohli zákazníkům nabídnout maximální možnosti i pohodu pro práci. Zakoupení 19 metrové plošiny uvítají všichni zákazníci, kteří mají problém udělat práce ve výškách. Pro zkvalitnění naší práce vlastníme i 10 metrové lešení, 3 stříkací zařízení Airless i vysokotlaké zařízení WAP.

Malování a nátěry, soukromý sektor

www.skoda-malirstvi.cz

YOUtube videa

Průřez naší práce - Malířství Škoda

Renovace schodiště

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt