ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01

    Mytí a čištění střech rotační tryskou

    České Budějovice a okolí, Jihočeský kraj, Jižní Čechy

    Naším vysokotlakým čistícím zařízením WAP s rotační tryskou realizujeme mytí a čištění plechových střech rodinných, řadových i činžovních domů. Realizujeme mytí střech rodinných přístaveb, garáží, zahradních i rekreačních domů.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Krásná nabídka pro naše zákazníky

Pro naše zákazníky přicházíme s krásnou nabídkou s rozšířením naší práce o nové poznání nových věcí i myšlenek. Myslím si, že celé podnikání je o pár věcech. Jedna z hlavních věcí je ta, jak si to člověk nastaví v hlavě, druhé další důležité vnímání je opora od nejbližších. Může to být opora na psychické, která je vzájemně protkána s finanční pomocí. Máme tady více možností a pouze zaleží na samotném člověku, jak si to v hlavě udělá a dokáže se vším naložit. Já patřím mezi ty, kteří věří tomu, že čím větší budu mít vybavení, tím udělám zákazníkům radost ve splnění přání i nutných udělání přípravných prací, které jsou potřeba díky času, který nejde zastavit. Když chcete realizovat precizní práce, tak je potřeba mít vybavení na profesionální úrovni. Ze začátku podnikání není možný investovat peníze do podnikání, protože jste vůbec rád, že máte aspoň malinké množství práce, která Vám jen tak tak postačí na vyžití.

Vše je pouze otázkou nastavení v hlavě

Pro naše stále věrné i nově příchozí zákazníky se snažíme stále zdokonalovat, stále se učíme novým pracovním postupům, stále chceme rozšiřovat náš záběr prací. Pro zákazníky přicházíme s rozšířením našich prací. Zakoupili jsme do naší společnosti vysokotlaké čistící zařízení WAP. Naše zařízení umí nabídnout práci, která je velmi důležitá při realizaci přípravných prací. Pro zákazníky realizujeme mytí a čištění střech s vysokotlakým čistícím zařízením WAP s rotační tryskou. Vysokotlaká rotační tryska nám dokáže odstranit ze střech různé nečistoty i mechy, které se nám utvoří na střeše kvůli povětrnostním vlivům. Mytí a čištění střech rotační tryskou nám dokáže sundat ze střech nesoudržné vrstvy barev, které se nám zdají, že nám skálopevně drží na střeše, jen vysokotlaké rotační čištění nám ukáže pravou skutečnost stavu naší střechy. Vysokotlaké rotační čištění nám dokáže sundat z plechových střech nesoudržné vrstvy barev, které jsou většinou v různých spojích i záhybech. Díky regulovatelnému tlaku si dokážeme poradit s mytím i čištěním plechových i taškových střech. Rotační tryska má tu velkou výhodu, že nám dokáže odstranit barvu z těžko dostupných míst, mezi které patří i různá zákoutí spojů.

Nabídky variant střech, kde najde naše vysokotlaké čistící zařízení WAP svoje uplatnění

Pro naše zákazníky realizujeme mytí a čištění plechových, sedlových i betonových střech. Při mytí a čištění střech hodně záleží na samotném přístupu ke střeše. Mezi další rozhodující faktor je sklon střechy. Když máme velký sklon střechy, která není moc přístupná, tak se nám střecha docela dost těžkým způsobem myje a čistí. Naším vysokotlakým čistícím zařízením WAP s rotační tryskou realizujeme mytí a čištění plechových střech rodinných, řadových i činžovních domů. Realizujeme mytí střech rodinných přístaveb, garáží, zahradních i rekreačních domů. Každé mytí a čištění střechy je specifický, je dobré přistupovat k realizaci přípravných prací jednotlivě, protože každá střecha má svoje specifická místa, na které je dobré se podívat. Na mytí a čištění střech s velkým sklonem používáme naší 19 metrů vysokou pojízdnou pásovou plošinu, která nás dokáže dostat nad samotnou střechu. Při možném problémovém mytí střechy je dobrý si prohlédnout úplně celý prostor pro umístění plošiny, tak abychom se dokázali dostat nad střechu z každé strany.

Mytí rotační tryskou si zaslouží mít vybavení na úrovni

Naše společnost si uvědomuje neustálých investic do nového vybavení, popřípadě obměně za novější, tak abychom dokázali plně pokrýt přání zákazníků. Ze začátku jsme měli pár štaflí, pár nezbytně nutných věcí k provádění malířských i natěračských prací. Čím lepší máte jméno, čím lepší máte celkové vystupování, tím větší začínají přicházel finančně lepší zakázky. Lepší práce je souvislá s lepšími, a hlavně většími investicemi do podnikání. Na mytí a čištění střech i fasád máme 2 vysokotlaká čistící zařízení WAP s rotační tryskou od německého profesionálního výrobce na čistící techniku značky Kränzle, která nám poskytuje veškerý profesionální provedení prací na precizní práci. Před 4 lety jsme zakoupili 19 metrů vysokou pojízdnou pásovou plošinu, která nám hodně pomáhá při přípravných i dokončovacích prací. Z plošiny máme možnost realizovat nátěry fasád i střech. Pro majitelé rodinných domů provádíme nátěry dřevěných štítů i obložení. V roce 2011 jsme koupili pojízdné hliníkové lešení, takzvanou věž, kterou si můžeme libovolně sestavit podle našich potřeb. Na provádění přípravných čistících prací můžeme použít naše hliníkové výškové žebříky i všechny naše vybavení, které se nám podařili nashromáždit během podnikání.

Bezpečnost práce při mytí a čištění střech rotační tryskou

Říká se, že máme zdraví pouze jedno. Při realizacích přípravných prací to platí obzvláště. Pro mě osobně je bezpečnost práce na prvním místě. Když máme poptávku na mytí a čištění střech je dobrý se na střechu podívat osobně, tak abychom se vyhnuli různému nebezpečí, které na nás může číhat v podobě velkému sklonu nebo různým zákoutím střech. Na těžko dostupná místa používáme bezpečnostní úvazky s lany, které nám dávají pocit bezpečí a klidu při různých provádění mytí a čištění střech rotační tryskou. Pro naší bezpečnost práce používáme podle potřeby i naší pojízdnou pásovou plošinu, která nám dodává klid a jistotu při realizacích.

Mytí a čištění střech není konec, nýbrž začátek dalších prací

Pro zákazníky realizujeme mytí a čištění střech rotační tryskou, které přecházejí k nátěrům střech. Na nátěry střech můžeme použít buď jednosložkové antikorozní syntetické barvy, nebo dvousložkové antikorozní syntetické barvy, které nám dokáží více odolávat povětrnostním vlivům. Dvousložkové syntetické barvy se skládají ze samotné barvy, do které se přidává tužidlo. Vše je od výrobce a dodavatele barev přesně dodáno podle stanovených poměrů. Na nástřiky nebo nátěry dvousložkový barev používáme naše stříkací elektrické zařízení Airless, které patří do vybavení naší společnosti. Elektrické stříkací zařízení Airless můžeme použít i na nástřik taškových střech. Na nástřik taškových střech používáme vodou ředitelné barvy od německého dodavatele specializující se na nátěry taškových střech. Dnešní moderní doba nám přináší velké možnosti i ve výběru odstínů. Většina výrobců barev umožňuje tónovat barvy podle univerzálního vzorníku barev RAL, barvy na nástřik taškových střech jsou přesně dodávány výrobce, který poskytuje přibližnou škálu 12 odstínů.

Nátěry střech úzce souvisí s nátěry fasád

V některých případech se nátěry střech prolínají s nátěry fasád. Záleží na tom, v jakém stavu je fasáda, jestli se na fasádě začínají objevovat plísně, v možných případech záleží na tom jak je fasáda zašpiněná od okolních silnic. Při nátěrech fasád hojně využíváme naše vybavení, které jsou nezbytně nutný k provedení precizní práce. Realizujeme nátěry fasád rodinných řadových i činžovních domů. Z plošiny realizujeme nátěry fasád panelových domů. Kam se nemůžeme dostat z naší plošiny, tak tam nám pomůže spolupracující firma na stavění lešení Na nátěry fasád používáme kvalitnější fasádní barvy, které máme vyzkoušené z mnoha let, víme, jak se chovají a více odolávají povětrnostním vlivům.

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt