ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01

    Mytí fasád

    České Budějovice a okolí, Jihočeský kraj, Jižní Čechy

    Chci se s Vámi podělit o další novinku, kterou bychom chtěli představit našim zákazníkům. Na přání a požadavků zákazníků jsme koupili vysokotlaké čistící zařízení WAP, které nám pomáhá při veškerých přípravných prací před samotnými nátěry fasád.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Mytí fasád vysokotlakým

čistícím zařízením WAP

Čistící zařízení WAP

Čistící zařízení WAP

Chci se s Vámi podělit o další novinku, kterou bychom chtěli představit našim zákazníkům. Na přání a požadavků zákazníků jsme koupili vysokotlaké čistící zařízení WAP, které nám pomáhá při veškerých přípravných prací před samotnými nátěry fasád.

Naším hlavním cílem je odvedená precizní práce, která se bez umytí fasád neobejde. Nejde odvádět precizní práci, když budete realizovat nátěry fasád, které jsou špinavé třeba 40 let. Hodně zákazníků se nás ptá jestli je to vůbec potřebný umýt a vyčistit fasádu. Zákazník, když vidí, jak z fasády teče dost velká špína, tak sám řekne-ano je to potřeba.

Každé mytí nebo čištění fasády má smysl pro odvedení precizní práce. Vysokotlaké čistící zařízení WAP nám pomáhá při veškerých malířských i natěračských prací, které jsme schopni realizovat z plošin na splnění veškerých požadavků zákazníků.

Mytí a čištění fasád z plošiny

Naše vysokotlaké čistící zařízení nám umožňuje umýt i vyčistit všechny možné druhy fasád. Jsme schopni umýt fasády rodinných, činžovních i řadových domů. Umíme si poradit s mytím fasád různých výrobních podniků, sídel firem i různých bytových komplexů. Myjeme brizolitové fasády rodinných domů.

Z plošin realizujeme mytí fasád škol, školek, ale i různé obchodní domy nebo průmyslová centra. Na přání zákazníků jsme schopni umýt fasádu bytového domu, tak i fasádu malého obchůdku. Vlastní kapitolou je mytí nebo čištění panelákových nebo bytových domů.

Na tuhle práci se perfektně hodí rotační čistič ploch, který díky svému vybavení, kde jsou dvě rotační trysky si pomůže i s větší plochou fasády. Každá fasáda se myje jinak, na každé mytí fasády je potřeba upravit tlak, tak aby se fasáda neponičila.

Vzájemná spolupráce vymezuje slovo Nemožné

Vzájemná spolupráce vymezuje slovo Nemožné

Na mytí fasády nezáleží jestli je fasáda malá nebo velká, umíme si poradit i se složitými stavebními realizacemi při kterých jsou potřeba postavit lešeňové sestavy, tak abychom se mohli dostat i na těžko dostupná místa. Když myjete fasádu bytového domu, kde je více balkónů, je to o dost složitější, jak na stavění lešení, tak i pro mytí a čistění fasád, ale na druhou stranu je to pro nás výzva.

Jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí. Naše plošiny se díky své malé šířce mají možnost se dostat na všechny možná místa, ale na druhou stranu bylo by dobrý říct-nejsme všemocný. Abychom byli schopni splnit veškerá sny a přání zákazníků, navázali jsme spolupráci s firmou na stavění lešení.

S postupem času se spolupráce z pracovních vztahů přešla do kamarádských vztahů, které je pro nás výhodou a dokážeme si vzájemně pomoci při složitějších realizacích stavění lešení, které pokračuje mytím i následnými nátěry fasád.

Naše schopnost investovat do nových věci je plus pro všechny

Bez stálých investic do vlastního vybavení to prostě nejde. Pokud se budete chtít se rozvíjet, více nabídnout případným budoucím zákazníkům, tak nejde realizovat práce bez pořádného vybavení. Pro naše realizace mytí a čištění fasád jsme zakoupili vysokotlaké čistící zařízení značky Kränzle quadro 599 TST, který splňuje kladené požadavky na provedení čistících prací.

Jelikož chceme nabídnout zákazníkům větší komfort, přikoupili jsme rotační čistič ploch Mosmatic FL-AEB 200. čistící přístroj Mosmatic FL-AEB 200 má dvě trysky, který nám umožňují efektivnější čištění i mytí fasád.

Na mytí a čištění fasád máme poměrně dost velké vybavení. Nejde pouze o koupi vysokotlakého čistícího zařízení WAP, jde o propojení našich plošin s veškerými investicemi, které jsme postupem času zakoupili na veškeré realizace malířských i natěračských prací. Vlastníme svoje pojízdné lešení (hliníkovou věž), rovněž výškové hliníkové žebříky.

Wap 1
Ndf 06
Ndf 07

Mytí a čistění fasád jde ruku v ruce
se samotnými fasádními nátěry

Samotné umytí fasády většinou nestačí a já osobně to ani nedoporučuji. Může se stát, že pokud je umytá fasáda blízko lesa, nebo stačí pár malých keříků, tak se na umyté fasádě začnou po čase začnou objevovat zelená místa a najednou zjistíte, že peníze za umytí fasád jste vyhodili do vzduchu. V poslední době se poměrně hodně se na fasádách začínají objevovat zelená místa, které přecházejí až do černé barvy. Někdy se už objevují černá místa, které napovídají o dané fasádě na které se objevují plísně. S tímhle problémem si umíme poradit, Po důkladném umytí aplikujeme protiplísňový prostředek, který nám dokonale plíseň zničí. Na ničení plísní se špičkově hodí právě vysokotlaké čistící zařízení WAP. Po dokonalém uschnutí fasády aplikujeme protiplísňový prostředek, který necháme dostatečným časem působit- pohybuje se to okolo 5-8 hodin. Přichází další pracovní postupy: udělání penetrace a následné nátěry vybrané fasádní barvy na přání zákazníků.

Phoca Thumb L Nf 59
Phoca Thumb L Nf 58
Phoca Thumb L Nf 46
Phoca Thumb L Nf 35
Phoca Thumb L Nf 45
Phoca Thumb L Nf 29

Výběr fasádních barev je na přání zákazníka

Základním kamenem fasádních variant je akrylátová fasádní barva. Barva je vyrobená na základě vodní disperze polymerních pojiv. Akrylátová fasádní barva se vyznačují s vysokou kryvostí i dobrou vodoodpudivostí. Další z fasádních možností můžeme použít silikonovou fasádní barvu.

Silikonová fasádní barva je vyrobená na základě vodní disperze silikonových pojiv. Silikonová fasádní barva je barva, vyrobená na základě vodní disperze silikonových pojiv. Poslední z fasádních barev je silikonová fasádní barva. Silikonová fasádní barva je mikroarmovaná fasádní barva, vyrobená na základě vodní disperze silikonových pojiv. Každá fasádní barva se dá namíchat dle barevného vzorníku, který nám poskytuje neskutečnou škálu odstínů.

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt