ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01

    Nátěry fasád / nátěr fasády

    České Budějovice a okolí, Jihočeský kraj, Jižní Čechy

    Chcete mít nový kabát vaší fasády? Realizujeme veškeré nátěry fasád od rodinných domů a vil až po řadové domy, přecházíme k nátěrům fasád různých firem a továren a končíme až po nátěry fasád panelových domů.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Jsme moderní společnost

Jsme moderní společnost, která si stále uvědomuje potřebu neustále investovat do svého vybavení. Díky tomu se snažíme neustále zdokonalovat, například koupí vlastní pojízdné plošiny, která díky své malé šířce dokáže projet i na obtížná místa. Spolupracujeme s firmou na půjčování lešení, která zajišťuje půjčení většího množství, díky i lešení, které vlastníme, není problém realizovat nátěry fasád v jakémkoliv množství. Vlastníme i výškový žebřík, podle obtížnosti dispozic máme i kloubový výškový žebřík. Při nátěrěch fasád spolupracujeme s odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s nátěry fasád i s různými problémy, které nastávají na fasádách. Máme na mysli různé znečištění, neustále objevující se mechy i řasy. Spolupracujeme s odborníky i v rámci prodeje fasádních barev, tak i prostředků na aplikaci fasádních barev. Pro všechny zákazníky, kteří chtějí mít nový kabát fasády, nabízíme 3 druhy fasádních barev. Jedná se o akrylátovou fasádní barvu, silikonovou i silikátovou fasádní barvu.

Dvoubarevný nátěr fasády činžovního domu

Nátěry fasád realizujeme

Nátěry fasád realizujeme pro bytová družstva, soukromé zákazníky, majitelé firem i pro komerční účely. U bytových družstev realizujeme převážně nátěry fasád panelových domů. Při realizaci panelových domů jsme schopni zajistit nátěry fasád na klíč. Spolupracujeme s firmou na půjčení lešení, dále i s odborníky při různých potížích, které mohou nastat na fasádě panelových domů. Fasády panelových domů jsme schopni umýt vysokotlakým zařízením WAP, které dokáže z fasády sundat veškerou špínu a prach. Někdy se stává, že na fasádě panelových domů se začínají vyskytovat řasami porostlé podklady, které potřebují důkladně omýt vysokotlakým zařízením WAP a napustit prostředkem na ničení řas, mechů i plísni. Nejen pro předsedy bytových družstev, ale i pro majitele rodinných domů, vil i řadových domů jsme schopni zajistit zednické opravy, následné zničení řas či mechů použitím vhodného prostředku. Pro všechny zákazníky, kteří mají zájem o nový kabát fasády, zajišťujeme barevné poradenství i poradenství při výběru fasádní barvy.

Nátěr fasády rodinného domu

Nátěry fasád, soukromý sektor

www.malirstvi-skoda.cz

Nátěry fasád, firemní sektor

www.skoda-malirstvi.cz

YOUtube videa

Dvoubarevný nátěr fasády činžovního domu

Nátěr fasády rodinného domu

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt